×

* te pola są obowiązkowe

** dodanie/zgłoszenie witryny www

Apartamenty do wynajęcia

Silver Point - Pamiątkowa 2 | 61-001 Poznań | woj. wielkopolskie | telefon: +48 534 846 424 | NIP: 778-010-81-58 | REGON: 301326504

Specjalizacja przedsiębiorstwa

W zależności od potrzeb firma Silver Point oferuje oryginalne apartamenty do wynajęcia w Poznaniu, zarówno jeśli chodzi o mniejszy, jak i większy pokój, aby zrelaksować się w estetycznym i luksusowym miejscu. Ciekawe, artystyczne wnętrza tworzą niezapomniany klimat, który z pewnością na długo zostanie w pamięci gości. Takie rozwiązanie to ciekawy pomysł na urozmaicenie romantycznego wyjazdu dla par, dzięki czemu po zwiedzaniu miasta można spędzić noc w wyjątkowym apartamencie, w dodatku w przystępnej cenie wynajmu.

Oryginalny wystrój wnętrz

Apartamenty do wynajęcia w Poznaniu od firmy Silver Point to wyjątkowa oferta, ponieważ w bardzo korzystnych cenach klienci otrzymują dostęp do estetycznych i luksusowych apartamentów, utrzymanych w rozmaitych stylach, np. nawiązujących do konkretnego koloru, filmu lub postaci, aby dzięki oryginalnym grafikom i aranżacji wnętrza wraz z nowoczesnym wyposażeniem, spędzić noc w nieco bardziej artystycznych, romantycznych warunkach, z dopasowanym oświetleniem i detalami w postaci ozdób oraz ogólnie panującego klimatu.

Oferta pełna: Apartamenty do wynajęcia w Poznaniu

Więcej danych

apartament-nadoby.pl

apartament-nadoby.pl

-

Godziny kontaktu:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h